Akmenės rajono policijos rėmėjai aptarė 2011 metų veiklos rezultatus

Akmene veiklos rezultataiAktyviausi Akmenės rajono Kruopių bendruomenės nariai ir šio krašto policijos rėmėjai kartu su Akmenės r. PK Prevencijos poskyrio viršininku A. Klišausku aptarė 2011 metais pasiektus darbo rezultatus.

Policijos rėmėjai 2011 m. kartu su policijos pareigūnais patruliavo bendrai 440 val. Patruliavimų metu buvo užtikrinama viešoji tvarka ir žmonių saugumas Naujojoje Akmenėje, Akmenėje, Ventoje, Papilės miestelyje vykusių įvairių renginių metu, taip pat buvo lankomasi jaunimo susibūrimo vietose, kavinėse, baruose, diskotekose.

Priemonių metu, padedant policijos rėmėjams, buvo nustatyti 157 teisės pažeidėjai. Reikia paminėti, kad tarp jų – 134 asmenys už alkoholio vartojimą viešoje vietose ar girto pasirodymą viešoje vietoje, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę, 8 atvejai – už naminės degtinės laikymą, 4 – už šiukšlinimą, 2 – už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, pažeidžiant nustatytą tvarką, po 3 – už nedidelį chuliganizmą bei policijos teisėto reikalavimo nevykdymą.

Aptarus pasiektus darbo rezultatus, už aktyvų dalyvavimą policijos rėmėjų veikloje, padėka buvo paskatintas vienas iš pirmųjų bei aktyviausias policijos rėmėjas Algimantas Gadliauskas.

Susirinkimo pabaigoje policijos rėmėjai pristatė naują uniformą, kuria vilkės ateityje organizuojamose priemonėse.

Dar vis pasitaiko atvejų, kai žmonės vengia kreiptis į policijos pareigūnus ištikus bėdai. Suprantama, kad žmonės pirmiausia turi patys rūpintis savo gyvenamąją aplinka ir jos saugumu. Tokį požiūrį aktyviausiai demonstruoja gyventojai, pasiryžtantys tapti policijos rėmėjais.

Glaudus bendradarbiavimas tarp policijos ir policijos rėmėjų sąlygoja kokybiškesnį nusikalstamumo prevencijos problemų sprendimą, mažina neigiamų socialinių reiškinių plitimą.

kriminalai.com.

šaltinis: Šiaulių aps. VPK Akmenės r. PK info.