Akmenės rajone vienas po kito išaiškinami „naminukės“ turėtojai

Nuotr. iš policijos archyvo

Nors visuomenei nuolat teikiama informacija apie policines priemones, taip pat išaiškintus teisės pažeidimus, susijusius su nelegalios prekybos namų gamybos alkoholiniais gėrimais, jų neteisėtu įsigijimu ar laikymu, apie gręsiančias sankcijas, bet gyventojai ir toliau užsiima neteisėta veikla.

Ne išimtis ir šį kartą, šių metų vasario 9 dieną, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai patikrinimo metu pas 62 metų Alkiškių kaimo gyventoją I.K. gyvenamosiose patalpose rado ir paėmė 2,5 litrų skaidrios spalvos skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

Tikrindami gautą informaciją vasario 10 dieną Akmenės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai nuvyko į Akmenės rajone esantį Ramučių kaimą pas 69 metų gyventoją B.N. ir patikrinimo metu rado tris plastikinius 2 litrų talpos butelius, kurie buvo pilnai pripildyti bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

Dar tą pačią dieną Prevencijos poskyrio pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką Naujosios Akmenės mieste, Žalgirio gatvėje pastebėjo einantį vyriškį, kurio striukė buvo įtartinai išsipūtusi, todėl tai pareigūnams sukėlė įtarimų dėl naminės degtinės gabenimo. Sulaikius 34 metų vyrą M.L. pareigūnų spėjimai pasitvirtino. Akmenės rajono gyventojas vidinėje striukės kišenėje nešėsi 0,5 litrų talpos stiklinį butelį, kuriame buvo bespalvis skystis, turintis alkoholio kvapą.

Dėl padarytų pažeidimų Akmenės rajono policijos komisariate pradėtos administracinės teisenos pagal LR ATPK 177 str.

Naujosios Akmenės miesto bei rajono gyventojus raginame turint informacijos apie akcizinių prekių nelegalią apyvartą, aktyviau apie tai informuoti policiją.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK Akmenės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos