37 000 Lt vertės vagystės byla teismui perduota pagreitinto proceso tvarka

vagystės byla2014 m. sausio 20 d., apie 16.30 val. Kaune, Maironio g., į „SEB“ banko filialą, atėjęs pilietis G. K. (gimęs 1964 m.) ant stalo pasidėjo piniginę, kurioje buvo 10 000 eurų, 3 000 Lt, 80 svarų sterlingų, ir automobilio registracijos liudijimas. Po kelių minučių vyras pastebėjo, kad piniginės ant stalo nebėra. G. K. padaryta 37 000 Lt žala.

Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus (toliau – Kauno apskr. VPK NTV NNTS) pareigūnai, aktyviai bendradarbiaudami su AB „SEB“ banko Vindikacijos skyriaus darbuotojais, operatyviai, dar tą pačia dieną, nustatė piniginę pasisavinusią moterį.

2014 m. sausio 21 d. anksčiau neteista kaunietė J. G. (gimusi 1956 m.) buvo sulaikyta, jai pareikštas įtarimas dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d., už ką gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, o piliečiui G. K. grąžinti visi pagrobti daiktai.

2014 m. sausio 22 d. Kauno apskr. VPK buvo gauta piliečio G. K. padėka vagystę tyrusiems pareigūnams, už operatyvų bylos tyrimą bei už surastą ir grąžintą pagrobtą turtą.

2014 m. sausio 24 d. Kauno apskr. VPK NTV NNTS pareigūnai kartu su Kauno apylinkės prokuratūros prokurorais bylą perdavė teismui pagreitinto proceso tvarka.

Kauno apskrities policija prašo gyventojų būti atidesniais, saugoti savo turtą, nepalikti jo be priežiūros, nes neprižiūrėtas turtas yra lengvas grobis vagims.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.