Po autobuso smūgio „Mazda 6“ išvertė Medininkų punkto tvorą

Avarija-medininku-pasienio-punktePo autobuso smūgio „Mazda 6“ išvertė Medininkų punkto tvorą

Dėl slidžios kelio dangos Medininkų punkte maršrutinis autobusas trenkėsi į lengvąjį automobilį. Šis nuo smūgio atsitrenkė į apsauginę tvorą ir ją išvertė.

Šeštadienį ryte į Medininkų punktą įvažiavusio automobilio „Mazda 6“ su lietuviškais numeriais vairuotojas 29-erių Lietuvos pilietis stabtelėjo laukdamas, kol galės patekti į patikros zoną. Gretima juosta važiavo maršrutinis autobusas „Setra“ su lietuviškais numeriais. Jis judėjo nedidele nuokalne.

Asfaltas tuo metu buvo labai slidus, todėl autobusas pradėjo slysti. Vairuotojas 42-ejų Lietuvos pilietis nesugebėjo laiku jo sustabdyti, todėl „Setra“ šonu trenkėsi į „Mazda 6“. Šis automobilis nuo smūgio trenkėsi į apsauginę tvorą, skiriančią automobilių srautus, ją išvertė ir pakibo ant tvoros pamato.

Įvykio metu žmonės nenukentėjo, punkto darbas nesutriko. Buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie atliko visus būtinus formalumus.

Kiek vėliau maršrutinis autobusas išvyko į Baltarusiją. „Mazda 6“ dėl apgadinimų savo eiga važiuoti negalėjo, todėl buvo pakrautas ant iškviesto automobilvežio ir iš punkto išvežtas į Lietuvos gilumą.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *