Moksleiviai lankėsi sieną su Rusija saugančiose užkardose

Valstybės sieną su Rusija saugančių Pagėgių rinktinės Bardinų ir Kudirkos Naumiesčio  užkardų pasieniečiai kelias moksleivių grupes supažindino su savo darbu ir profesija. Antradienį  į Bardinų užkardą atvyko  Šilutės rajono Usėnų pagrindinės mokyklos mokiniai.

Užkardoje ketvirtokai apžiūrinėjo pasieniečių techniką, ginklus, o apie pasieniečių darbą jiems papasakojo užkardos vado pavaduotojas Raimondas Sauspreikšis. Didžiausią įspūdį svečiams paliko pasieniečių naudojama technika, kuria tuoj pat apspito smalsiausieji. Antradienį atvirų durų dieną taip pat surengė Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai. Užkardos vadas Dainius Stepšys ir kiti pareigūnai su savo darbu bei technika supažindino Kybartų „Saulės“ progimnazijos mokinius.

Baigiantis mokslo metams VSAT padaliniai sulaukia ypač daug moksleivių, kurie atvyksta į užkardas susipažinti su valstybės sienos apsaugos sistema ir pasieniečio profesija.

kriminalai.com

šaltinis: Pagėgių rinktinės info.

Posted Under
Be kategorijos