Klaipėdoje likviduoti 6 narkotikų platinimo taškai (video)

Klaipėdoje likviduoti 6 narkotikų platinimo taškai

klaipedos policija

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai, reaguodami į Klaipėdos miesto gyventojų skundus ir realizuodami turimą bei piliečių suteiktą informaciją apie narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimo vietas, per pirmuosius tris šių metų mėnesius atliko penkias tikslines operacijas, nukreiptas prieš tiesioginius kvaišalų platintojus. Pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Pareigūnai sulaikė septyniolika su neteisėta narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvarta susijusių asmenų. Tarp jų – penkios moterys. Įtarimai dėl kvaišalų platinimo įteikti vienuolikai asmenų.

Policijos pareigūnai nutraukė šešių narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo „taškų“ veiklą Baltijos ir Taikos prospektuose bei Minijos, Naikupės, Paryžiaus Komunos ir Nidos gatvėse.

Sulaikytas ir didesniais kiekiais narkotines medžiagas į „taškus“ tiekęs asmuo. Pas įtariamuosius aptikta heroino, metamfetamino bei narkotinių ir psichotropinių vaistų.

Septyni narkotikų platinimu įtariami asmenys – suimti, likusiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 8 metų.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingiems klaipėdiečiams, suteikusiems vertingos informacijos apie jiems žinomas narkotikų platinimo vietas.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *