Kelių erelis „nutūpė“ areštinėje

areštinė
Areštinė

Kelių erelis nutūpė

44 metų šiauliečio D. R. skrydžius mūsų šalies keliais ir keleliais sustabdė tik areštinė, nes baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus jam nebuvo baisios, nors ir tūkstantinės.

Nuolatinio kelių eismo taisyklių pažeidėjo biografiją vyras pradėjo 1999 metais. Už vairavimą išgėrus jam buvo atimta teisė vairuoti. Tačiau ši pamoka šiauliečiui nebuvo veiksminga. Atgavęs teisę vairuoti, jis toliau tiesiog kolekcionavo administracinės teisės pažeidimų protokolus už leistino greičio viršijimą ir kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus. Automobilį jis naudojo ir kitai neteisėtai veiklai – net pora kartų jo automobilyje buvo aptikta kontrabandinių cigarečių.

2009 m. kovą D. R. pareigūnams vėl įkliuvo neblaivus už vairo. Atgavęs teisę vairuoti, D. R. nesiliovė raižęs keliais neleistinu greičiu. 2011 m. balandį greičio ir stikliuko mėgėją, regis, turėjo sustabdyti kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas sukeltas eismo įvykis, kai jis, būdamas sunkaus girtumo, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio sankasos ir apvirto. Tačiau, kaip sakoma, neblaiviam ir velnias pagalvę pakiša. Vyras fizinių traumų nepatyrė, tik patyrė įstatymo rykštės kirtį – buvo paskirta 4000 Lt bauda ir 36 mėnesiams atimta teisė vairuoti. Tačiau vairuotojo pažymėjimo neturėjimas vyro neatgrasė nuo vairavimo. Po metų jis vėl buvo sulaikytas už automobilio vairo. Šįkart jis irgi buvo neblaivus. Ir vėl D. R. patyrė 4 000 litų smūgį per kišenę.

Tačiau vyras ir toliau leido sau mėgautis vairavimo, kai teisė tam atimta, teikiamu adrenalinu. Šių metų spalį jis buvo pareigūnų sustabdytas, kai leistiną greitį viršijo net 44 kilometrais. Teisėjas jam skyrė 15 parų administracinio arešto. Nespėjęs atlikti bausmės D. R. pareigūnams įkliuvo vėl. Lapkričio 7-ąją apie 18 val. Šiauliuose, Gegužių gatve vairuodamas automobilį „Volkswagen Passat“, jis nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, įvažiavo į priešpriešinio važiavimo eismo juostą ir susidūrė su „Toyota Rav4″. Eismo įvykyje buvo apgadinti abu automobiliai. Vairuotojui buvo nustatytas sunkus girtumas – 3,17 prom. Už automobilio vairo sėdėjęs vyras oriai pareigūnams ištiesė vairuotojo pažymėjimą. Tačiau patrulių apkvailinti nepavyko – pateiktasis vairuotojo pažymėjimas priklausė visai kitam žmogui, nes D. R. savojo dar nėra atgavęs. Kaip svetimas vairuotojo pažymėjimas atsidūrė šio vyro rankose, pareigūnai aiškinsis ikiteisminio tyrimo, pradėto dėl dokumento pagrobimo ar pagrobtojo panaudojimo, metu. D. R. buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

kriminalai.com                           

šaltinis: Šiaulių aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *