Baltarusiškas cigaretes marijampolietis gabeno „BMW X5“ slenksčiuose (foto)

bmw1
Bmw

Baltarusiškas cigaretes gabeno BMW X5

Raigardo punkte muitininkai ir pasieniečiai sulaikė marijampoliečio vairuotą visureigį „BMW X5“. Jo slenksčiuose įrengtose slėptuvėse vyras iš Baltarusijos gabeno beveik 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Dabar jam gresia didelė bauda, be to, gali būti konfiskuotas kitam asmeniui priklausantis „BMW X5“.

Ketvirtadienį po vidurnakčio į Raigardo punktą iš Baltarusijos įvažiavo automobilis „BMW X5“ lietuviškais numeriais, vairuojamas 39-erių Marijampolės gyventojo. Deklaruotinų prekių jis esą negabeno, vairuotojo dokumentai buvo tvarkingi.

Raigardo punkte dirbusiems Druskininkų užkardos pasieniečiams ir muitinės pareigūnams kilo įtarimų, kad marijampolietis gali gabenti nelegalių prekių. Nuspręsta „BMW X5“ patikrinti nuodugniai.

Visureigio slenksčiuose muitininkai ir pasieniečiai aptiko slėptuves, kuriose buvo 2830 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Šį krovinį muitininkai įvertino 22 555 litais. Jiems perduotos ir cigaretės, ir visureigis.

Dėl kontrabandos muitinės pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai vairuotojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų. Gerokai nukentėti gali ir „BMW X5“ tikrasis savininkas, patikėjęs visureigį marijampoliečiui. Teismas gali konfiskuoti šį automobilį, kurį muitininkai įvertino 21 590 litų.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.