Švenčionių rajone sulaikytas baltarusiškus rūkalus gabenęs vilnietis

Švenčionių rajone Ignalinos rinktinės pasieniečiai sulaikė vilnietį, gabenusį kontrabandinius rūkalus.

Penktadienį VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai, turėdami išankstinės informacijos, Švenčionių rajono Zalavo kaimo prieigose, kelyje Ignalina – Vilnius, patikrinimui sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“. Į sostinės pusę važiavusią mašiną vairavo 31-erių Vilniaus gyventojas.

Mašinos salone ir bagažinėje VSAT pareigūnai rado septynis juoda polietileno plėvele apvyniotus ryšulius, kuriuose buvo 6 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ ir „NZ Superslims“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Vairuotoją pasieniečiai uždarė į areštinę. VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos