Pareigūnai ragina pėsčiuosius gatvėje elgtis atsargiai

Penktadienį per pietus Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė sustiprintą Kelių eismo taisyklių pažeidimų kontrolę Tauragės mieste. Prevencinės priemonės metu pareigūnai buvo ypač atidūs pėstiesiems, dviratininkams ir mopedų bei motorolerių vairuotojams.

Per pietus, kuomet eismas mieste yra itin intensyvus, pažeidimai buvo fiksuojami Dariaus ir Girėno gatvėje ties muzikos mokykla bei ties miesto pilimi, ir Gedimino gatvėje ties kavine „Boulingas“. Šie ruožai buvo pasirinkti atsižvelgiant į tai, kad čia netrūksta gatvę ne vietoje kertančių pėsčiųjų, perėjas ignoruojančių automobilių vairuotojų bei perėjomis drąsiai važiuojančių dviratininkų.

Nors patikrinimo metu pareigūnams matant gatvę ne per perėjoje kirsti drįso tik vienas pėsčiasis, tačiau per nepilną valandą dviratininkų, kurie per gatvę važiavo perėjoje nenulipdami nuo dviračių, buvo užfiksuota gerokai daugiau. Daugumą šių pažeidėjų pareigūnai šįkart tiesiog įspėjo, nemaža dalis jų – paaugliai, kurie nežinojo, kad dviratį einant per gatvę privaloma stumti greta savęs.

Siekdami, paskatinti eismo dalyvius mieste elgtis atsakingai, pareigūnai žada panašių prevencinių priemonių ir daugiau. Jų metu ypatingas dėmesys bus skiriamas pėstiesiems, kurie rizikuodami savo gyvybėmis ir kitų eismo dalyvių saugumu neapdariai ryžtasi eiti per gatvę neleistinose vietose, nepaisant to, kad perėja matoma tiesiog už kelių metrų.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos