Vogti pinigai suteikė prabangų, tačiau baimės ir įtampos kupiną gyvenimą

euraiVogti pinigai suteikė prabangų, tačiau baimės ir įtampos kupiną gyvenimą

Lapkričio 29 dieną pasibaigė beveik pusantro mėnesio po vagystės iš „Maksimos“ parduotuvės Raseiniuose užsitęsęs prabangus buvusio pardavėjo gyvenimas. Jis buvo sulaikytas Vilniuje. Gruodžio 1 d. Šiaulių apylinkės teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

Vagystė Raseiniuose  esančioje „Maksimos“ parduotuvėje buvo pastebėta spalio 18 -osios popietę, kai į parduotuvę atvažiavo inkasatoriai paimti pinigų. Deja, jiems atiduoti nebuvo ko, nes inkasacijai paruoštų  46752 eurų  nebebuvo – administracijos patalpose įrengtas seifas buvo tuščias.

Peržiūrėjus šios parduotuvės vaizdo kamerų įrašus, buvo išsiaiškinta, kad ryte, atrakinęs stalčiuje rastais raktais  seifo spyną, pinigus  pasisavino šios parduotuvės 29 metų darbuotojas.  Netrukus jis pasiprašė, kad būtų išleistas iš darbo dėl neatidėliotinų ir jam svarbių asmeninių reikalų.

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai,  pradėję ikiteisminį tyrimą dėl vagystės,  nustatė, kad vienas taksi vairuotojas šį vyrą nuvežė į Kauną ir paleido Savanorių prospekte.  Buvo įtarimų, kad raseiniškis su vogtais pinigais, ko gero, spruko iš šalies. Pasirodo,   jis turėjo visai kitų planų.

Pernakvojęs Kaune, vyras nuvažiavo į Vilnių. Čia, prie miesto rotušės, išsinuomojęs moderniai įrengtą butą ir už jo nuomą iki vasario mėnesio sumokėjęs 6500 eurų,  pradėjo prabangų gyvenimą. Prisipirkęs telekomunikacijos įrenginių, garsių firmų drabužių ir kvepalų,  jis savo šaldytuvą pripildė gurmaniškais maisto produktais, prisipirko brangių cigarečių ir nerūpestingai leido laiką, bendraudamas su   juo pažintį užmezgusiais asmenimis. Užsukdavo ir į kazino. Čia, anot jo, jis išleido apie 9000 eurų. Dalį pinigų prasitarė pametęs. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai pas jį berado apie 16 tūkstančių eurų.

Nors gyveno prabangoje, tačiau vyras prisipažino, kad  jautėsi prastai, nes kankino nuolatinė baimė būti sučiuptam. Psichologinė įtampa darėsi nepakeliama ir jis morališkai jau buvo pasiruošęs šios istorijos liūdnai baigčiai. Kai lapkričio 29 d. vyras buvo sulaikytas Vilniuje, vieno  banko skyriuje, jis net nebandė bėgti, nors galimybę ir turėjo. Į banką jis atėjo 2500 smulkiomis kupiūromis pavogtų eurų  iškeisti į stambesnes. Atidūs banko darbuotojai tinkamai sureagavo ir iškvietė policijos pareigūnus.

kriminalai.com
šaltinis: Šiaulių apskr. VPK informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *