Teismo sprendimas dėl tragiškos BMW avarijos uostamiestyje – gruodžio mėnesį

teismas_svarstyklesTrečiadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje 22 m. V. C. kaltinamas už tai, kad automobiliu BMW 528 sukėlė dviejų keleivių mirčių pareikalavusią avariją. Teismas, apklausęs bylos dalyvius ir ištyręs pateiktus įrodymus, nuosprendį skelbs gruodžio 20 d.

Š. m. gegužės 2 d. apie vidurnaktį Klaipėdoje V. C. minėtu automobiliu važiavo daugiau negu dvigubai viršydamas leistiną greitį. Pilies gatvėje kaltinamasis nesuvaldė transporto priemonės, kuri išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, trenkėsi į šalikelės medį, po to – į greta esančio pastato sieną. Avarijos vietoje dėl patirtų sužalojimų žuvo kartu važiavę du kaltinamojo draugai.

Teisiamajame posėdyje V. C. nupasakojo eismo įvykio aplinkybes, visiškai pripažino savo kaltę ir gailėjosi.

Teisme parodymus davė visi bylos liudytojai. Tarp jų buvo ir kito BMW automobilio vairuotojas, kuris tą naktį važiavo greta kaltinamojo ir vaizdo įrašu užfiksavo avariją. Abu vyrai neigė tarpusavyje lenktyniavę.

Taip pat išklausyti civilinius ieškinius pateikę nukentėjusiaisiais pripažinti žuvusių vaikinų artimieji. Sūnaus netekę tėvai prašo iš kaltinamojo priteisti 92 tūkst. litų, o kito žuvusiojo mama –  100 tūkst. litų.

Po avarijos kaltinamojo organizme buvo rasta narkotinės medžiagos – marihuanos – pėdsakų, tačiau nenustatyta, kad jis buvo apsvaigęs eismo įvykio metu.

Teismo sprendimas kol kas nepaskelbtas bet už sukeltą avariją vyrui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

kriminalai.com                           

šaltinis: Klaipėdos m. apylinkės teismo info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *