Stipriausi pareigūnai dirba Klaipėdoje

pareigunaiGruodžio 21 dieną Panevėžio lengvosios atletikos manieže Panevėžyje vyko tradicinis Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionatas.  Jo organizatoriai – Lietuvos policijos mokykla, Lietuvos policijos sporto asociacija ir Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Šiemet čempionate dalyvavo 7 komandos – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų ir Lietuvos policijos mokyklos. Sportininkai rungtyniavo 24 kg giros stūmime kaire ir dešine ranka per 2 min., 60 kg štangos stūmime nuo krūtinės gulint per 1 min. ir sveriančių apie 50 kg manekenų nešimo rungtyje. Taip pat surengtos dvi papildomos neįskaitinės rungtys galiūno, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus tyrėjo Viliaus Petrausko taurei laimėti – akmens metimas ir rąsto kėlimas.

Giros stūmime nugalėjo Raimondas Pužė iš Klaipėdos apskr. VPK, daugiausią kartų štangą išstūmė Nerijus Butėnas iš Vilniaus apskr. VPK, greičiausiai manekenus nunešė klaipėdietis Algirdas Budginas. Šis sportininkas ir tapo 2011 m Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionu asmeninėje įskaitoje. Antroji vieta atiteko kitam klaipėdiečiui – Martynui Andrikiui. Trečiaja vieta džiaugėsi Vilniaus apskr. VPK sportininkas Nerijus Butėnas, kuris tapo ir papildomų rungčių nugalėtoju, bei iškovojo Viliaus Petrausko taure.

Komandų įskaitoje 1-ąją vietą iškovojo Klaipėdos apskr. VPK komanda, 2-ąją – Vilniaus apskr. VPK, 3-iąją – Lietuvos policijos mokyklos komandos.

Čempionato dalyvius ir nugalėtojus pasveikino Panevėžio apskr. VPK viršininkas Rimantas Bobinas, kuris linkėjo pareigūnams sportinės sėkmės ir svarių laimėjimų.