Šiaulietė neprisimena pavogusi automobilį

Šiaulietė neprisimena pavogusi automobilį

Automobilis_pasivazinejimui_mercedesasKaip 53 metų šiaulietė gegužės 11-osios vakare atsidūrė Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate, teigia neprisimenanti. Ji neprisimena ir to, kaip pasisavino svetimą automobilį, kurį vairuodama sukėlė eismo įvykį. Moteriai atmintį ištrynė prieš tai išgertas alkoholis .

Prieš septintą valandą vakaro policijos budėtojus pasiekė pranešimas apie Šiauliuose, Spanguolių gatve, pavojingai manevruojantį automobilį, kuris trenkėsi į važiuojamosios dalies bortelį. Įtarę, kad transporto priemonės vairuotojas neblaivus, pilietiški vairuotojai, prišoko prie jos ir iš spynelės ištraukė raktelius. „Mercedes Benz E270“ vairavo ne girtas vyras, o girta moteris. Atvykę pareigūnai jai nustatė 2,03 prom. girtumą.

Už minutės policijos budėtojus pasiekė pranešimas, kad minėtas automobilis ką tik buvo pavogtas iš Orlaivių gatvės kiemo. 2000-aisiais metais pagaminto „Mercedes Benz E270“ savininkas automobilį kieme buvo palikęs neužrakintą su užvedimo rakteliais spynelėje. Jo draugė pareigūnams pasakojo, kad per langą pastebėjo, kaip į automobilį įsėdo jai nepažįstama moteris ir nuvažiavo. Sulaikyta nepažįstamoji pareigūnams paaiškinti negalėjo, kodėl ji pasisavino svetimą automobilį. Paskutinės jai išlikusios atminties akimirkos – girtavimas pas savo motiną, kuri gyvena netoli automobilio stovėjimo vietos.

Nors policijos komisariate išsiblaiviusi sulaikytoji teigė, kad to vakaro akimirkų neatsimenanti, tačiau neprieštaravo policijos pareigūnams, supažindinusiais ją su jos padarytais nusikalstamais veiksmais, ir dėl to gailėjosi. O gailėtis yra dėl ko. Moteris dvi dienas praleido areštinėje, jai dėl automobilio pagrobimo ir vairavimo išgėrus, kai girtumas siekia per 1,5 promilės, pradėti ikiteisminiai tyrimai, o dėl sukelto eismo įvykio – administracinė byla. Nors alkoholis atmintį ir ištrynė, tačiau už kiekvieną jo inspiruotą netinkamą poelgį teks atsakyti.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *