Šalies įvykių suvestinė 2018 m. rugpjūčio 6-7 d.

Policijos departamento pranešimas 2018 m. rugpjūčio 7 d.

Policijos departamentasNužudymai

Liepos 28 d. apie 20 val. 27 min. Vilniuje, Konstitucijos pr., prie namo, rastas vyras be sąmonės (g. 1977 m.), kuris dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę. Rugpjūčio 6 d. apie 9 val. jis nuo gautų sužalojimų ligoninėje mirė.

Sveikatos sutrikdymai

Rugpjūčio 1 d. apie 23 val. 20 min. į Raseinių ligoninę kreipėsi ir dėl dviejų šonkaulių lūžių, pažeistų kepenų bei trūkusios blužnies paguldytas nepilnametis (g. 2005 m.), kuris paaiškino, kad liepos 31 d. (laikas ir vieta nustatinėjama) jį sumušė iš matymo pažįstami asmenys. Rugpjūčio 2 d. apie 2 val. nepilnametis toliau gydyti išvežtas ir paguldytas į Kauno ligoninę. Rugpjūčio 1 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. ir 140 str. 3 d.

Rugpjūčio 7 d. apie 1 val. 52 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Grigiškių, pristatytas ir dėl šautinės žaizdos krūtinėje paguldytas vyras (g. 1988 m.), kuris sužalojimo aplinkybių nenurodė.

Plėšimai

Rugpjūčio 6 d. apie 12 val. Jonavoje, P. Vaičiūno g., į butą, prisistatęs vandens skaitiklių tikrintoju, užėjo nepažįstamas vyriškis, kuris sumušė nepilnametį (g. 2001 m.), jį surišo bei grasino peiliu. Užpuolimo metu, iš buto pagrobta 2 000 eurų, dvi auksinės grandinėlės, auksiniai auskarai bei 10 butelių įvairių alkoholinių gėrimų. Nukentėjusysis buvo pristatytas į Jonavos ligonine, iš kurios po medikų apžiūros, išleistas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Rasti žmonių lavonai

Rugpjūčio 6 d. apie 4 val. 7 min. Molėtų r., Saladiškės k., kaimo turizmo sodyboje, rastas jaunuolio (g. 1998 m.) lavonas su kraujosruvomis ir nubrozdinimais kūne bei veide.

Kiti įvykiai

Rugpjūčio 6 d. apie 11 val. 30 min. Elektrėnų sav., Lazdėnų k., Plento g., pievoje, atliekant kasimo darbus, rasti, galimai, žmogaus kaulų fragmentai bei kaukolė.

Rugpjūčio 6 d. 13 val. 26 min. gautas pranešimas, kad rugpjūčio 5 d. apie 13 val. Telšių r., Lauko Sodų mstl., ūkiniame pastate, rastas daiktas, panašus į šautuvą. Ginklą paėmė policijos pareigūnai.

Rugpjūčio 6 d. apie 10 val. 35 min. į Radviliškio ligoninę iš Radviliškio, sodų bendrijos, pristatytas ir dėl pjautinės žaizdos pilve, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai vyriškis (g. 1993 m.), kuris atsisakė paaiškinti įvykio aplinkybes.

kriminalai.com
šaltinis: Policijos departamento info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *