Prancūzijos teisėsaugininkams įkliuvęs tauragiškis teisingumo vengė ir Lietuvoje

kontrol_uostas_prancuzijojePrancūzijos teisėsaugininkams įkliuvęs tauragiškis teisingumo vengė ir Lietuvoje. Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė iš Prancūzijos grąžintą lietuvį. Nemalonumų su teisėsaugininkai užsienyje turėjęs vyras, kaip išsiaiškino pasieniečiai, buvo ieškomas ir Lietuvos policijos.

Antradienį Vilniaus oro uoste budintiems pasieniečiams reisu iš Prancūzijos per Frankfurtą atskridusio orlaivio įgula perdavė voką. Jame buvo iš Prancūzijos už šioje šalyje padarytus teisės pažeidimus išsiųsto 36 metų Tauragės rajono gyventojo dokumentai: negaliojantis lietuviškas pasas bei asmens grįžimo pažymėjimas, kurį tokiais atvejais išduoda Lietuvos diplomatinės atstovybės užsienyje.

Informaciją apie deportuotąjį VSAT pareigūnai patikrino duomenų bazėse ir išsiaiškino, kad problemų su teisėsauga jis turi ir Lietuvoje. Nustatyta, kad vyras yra ieškomas kaip asmuo, lygtinai atleistas nuo bausmės atlikimo prieš terminą. Jo paiešką buvo paskelbęs Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Sulaikytasis tą pačią dieną buvo perduotas Vilniaus oro uoste budintiems policijos pareigūnams.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 590 asmenų, kurių už padarytus nusikaltimus ar pažeidimus ieškojo įvairios teisėsaugos institucijos. Tarp sulaikytųjų daugiausia lietuvių, tačiau pasieniečiams taip pat yra įkliuvę teisingumo vengusių asmenų iš dar 16 užsienio valstybių.

Daugiausiai ieškomųjų – 249 – sulaikė VSAT pareigūnai, dirbantys šalies oro uostuose.

kriminalai.com                           

šaltinis: VSAT info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *