Policijos pareigūnai – tarp iškiliausių 2016 metų klaipėdiečių

Aidas Karmonas ir Ernestas StonkusPolicijos pareigūnai – tarp iškiliausių 2016 metų klaipėdiečių

Šiandien besibaigiančiuose dienraščio „Vakarų ekspresas“ nuolat organizuojamuose „Metų klaipėdiečio“ rinkimuose, nominacijoje „Už metų nuopelnus 2016“, nominuoti ir du Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai: Aidas Karmonas ir Ernestas Stonkus. Policininkus jiems nežinomas asmuo pasiūlė pagerbti už tai, kad ne tarnybos metu, vykdami liudyti teisme, išgelbėjo iš gyvenimo norėjusio pasitraukti, ant medžio šakos virvėje jau kabėjusio vyro gyvybę.

Tarnyboje šie pareigūnai už puikų poelgį paskatinti netrukus po įvykio: abu apdovanoti III laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais „Už nuopelnus“.

Palaikymą nominuotiems policininkams dienraščio organizuotame balsavime išreiškė keli šimtai skaitytojų.

Lapkričio 24 d. vakarą Ernestas Stonkus su „Metų klaipėdiečio“ rinkimų organizatoriais ir kitais nominantais dalyvaus iškilmingame šia proga rengiamame vakare. Antrasis pareigūnas, Aidas Karmonas, atostogauja ir yra išvykęs.

Vyriausiojo policijos komisariato vadovybė, policijos bendruomenė dėkoja jų kolegas pagerbti „Metų klaipėdietyje“ pasiūliusiems ir šią kandidatūrą palaikiusiems klaipėdiečiams.

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *