Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl išžudytos varėniškių šeimos

peilsiKauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl išžudytos varėniškių šeimos.

„Tyrimu nustatyta, kad varėniškis G. E., nužudęs žmoną ir sūnų, nusižudė pats. Kadangi nusikaltimą padaręs asmuo yra miręs, ikiteisminis tyrimas nutraukiamas“- kalbėjo ikiteisminiam tyrimui vadovavęs prokuroras.

Varėnos bendruomenę sukrėtęs nusikaltimas buvo įvykdytas praėjusių metų rugsėjo 11 d. naktį, kai Varėnoje esančiame bute buvo rasti R. E., D. E. ir G. E. kūnai.

Varėnos policijos komisariato pareigūnai buvo pradėję ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 2 d. 5 p. ─ tas, kas nužudė du ar daugiau žmonių.

„Ikiteisminio tyrimo metu atlikti visi procesiniai veiksmai. Įvertinus visas aplinkybes, nustatyta, kad G. E., būdamas psichologiškai palūžęs dėl griūvančios šeimos, nužudė savo žmoną, sūnų ir nusižudė pats“, – nutarimo motyvus vardijo  prokuroras.

Ikiteisminis tyrimas nutrauktas vadovaujantis LR Baudžiamojo proceso kodekso 3 str. 1 d. 7 p. ─ asmuo negali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir procesas dėl nusikalstamos veikos negali būtų tęsiamas ir turi būti nutrauktas, jei nusikalstamą veiką padaręs asmuo, jau yra miręs.

Šis nutarimas nustatyta tvarka per dvidešimt dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiajam prokurorui arba Kauno apygardos vyriausiajam prokurorui.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apygardos prokuratūros info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *