Nuo teisingumo pasprukti nepavyko

antrankiai_policininkoŠiandien Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos pareigūnai sulaikė ir uždarė į įkalinimo įstaigą už narkotinių medžiagų platinimą nuteistą ir nuo 2012 m. lapkričio mėnesio ieškotą M. Dirvanauską.

2010 m. birželio 21 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) pareigūnai sulaikė M. Dirvanauską, kurio automobilyje rado kanapių, o namuose – kanapių ir kokaino.

Dėl šios nusikalstamos veikos Elektrėnų PK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 260 str. 1 d. Tyrimo metu Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Trakų teismas) M. Dirvanauskui paskyrė kardomąją priemonę-suėmimą, tačiau Vilniaus apygardos teismo teisėjas, išnagrinėjęs įtariamojo skundą, panaikino Trakų teismo nutartį ir suimtąjį paleido, patikėjęs pasižadėjimais, kad šis netrukdys procesui ir nesislėps nuo teisėsaugos institucijų.

Trakų teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nustatė, kad M. Dirvanauskas, turėdamas tikslą parduoti, neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno narkotines medžiagas ir jas pardavė, tokiu būdu padarydamas šešias nusikalstamas veikas. Ištyręs ikiteisminio tyrimo ir teisminio bylos nagrinėjimo metu surinktus įrodymus, teismas pripažino M. Dirvanauską kaltu padarius nusikaltimus, numatytus  BK 260 str. 1 d., ir priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo teisiamajam paskyrė laisvės atėmimo bausmę ketveriems metams.

Teismui priėmus nuosprendį, M. Dirvanauskas pasislėpė nuo teisėsaugos institucijų ir nuo 2012 m. lapkričio mėn. buvo paskelbta jo paieška.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *