Kratą atlikti atvykusių policijos pareigūnų į namus raseiniškis gražiuoju neįsileido

alus2014 m. sausio 27 dieną Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjai aptarnaujamoje apylinkėje vykdė tikslinę prevencinę priemonę, siekiant atskleisti akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos atvejus bei nustatyti galimai vogtų daiktų supirkimo vietas. Turėdami informacijos, kad Raseinių rajone, Viduklės seniūnijos, Viduklės geležinkelio stotyje gyvenantis 37-erių V. G. verčiasi kontrabanda, pareigūnai nuvyko tai patikrinti.

Apie 14.50 val. jie pastebėjo iš vyro namų išeinantį vaikiną, kuris ten negyvena. Sustabdžius minėtą pilietį, paaiškėjo, kad jis iš pažįstamo V. G. nusipirko 1 litro talpos butelį alaus „Mėgėjų“ ir vieną cigarečių pakelį JIN LING su baltarusiška banderole. Minėjo, kad alų ir cigaretes čia perkantis ne pirmą kartą. Po pokalbio su „pirkėju“, pareigūnai patraukė prie „pardavėjo“ namo.

Į duris pasibeldusių ir apie teisėtą kratą informavusių pareigūnų nei namo šeimininkas V. G., nei jo sugyventinė geruoju neįsileido ir teisėtiems reikalavimams nepakluso. Kol policija sugyventiniams aiškino jų teises ir kratos teisėtumą, šie už uždarų durų virtuvės krosnyje paskubom naikino kontrabandinius rūkalus ir kitus daiktus. Telefonu pareigūnai pasikvietė pastiprinimą. Išdaužus virtuvės lango stiklą, vienam pareigūnų pavyko patekti į namo vidų, o tada įleisti ir kolegas.

Atlikus kratą, V. G. namuose buvo rasta keturiolika vieno litro talpos plastikinių butelių alaus STIPRUSIS ir 5 LAIPSNIAI, dvidešimt dvi pusės litro talpos skardines alaus „TAURAS PILSNERIS“ bei 15 mobiliųjų telefonų, kurių  įsigijimo dokumentų vyras nepateikė. Šie daiktai buvo paimti ir pristatyti saugojimui į Raseinių r. PK. Bus tikrinama, ar mobilieji telefonai nėra vogti.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, neteisėto vertimosi komercine veikla bei pareigūnų teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymo vyro laukia administracinė atsakomybė.

Už akcizais apmokestinamų prekių laikymą bei  neteisėtą vertimąsi komercine veikla V. G. jau buvo baustas praėjusių metų rudenį.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių aps. VPK Raseinių r. PK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *