Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prekybos mergina Vokietijoje

Klaipedoje_baigtas_tyrimas
Klaipėdoje baigtas tyrimas

Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prekybos mergina Vokietijoje

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius baigė ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis.

Tyrimas atliktas bendradarbiaujant su Vokietijos Federacinės Respublikos policijos pareigūnais.  Vokietijos Federacinės Respublikos policijos pareigūnai pagal uostamiesčio teisėsaugininkų parengtą teisinės pagalbos prašymą atliko tyrimo veiksmus užsienyje.

Nustatyta, kad iš Lietuvos kilusi ir Vokietijoje gyvenanti įtariamoji, pažadėjusi slaugės darbą, išnaudojo prostitucijai savo brolio sugyventinę.

Įtariama, kad kartu su vyru prostitutėms nuosavo namo kambarius nuomojanti moteris pasinaudojo nukentėjusiosios pažeidžiamumu dėl menko išsilavinimo, finansinio nestabilumo, priklausomybės nuo alkoholio bei kt.

Įtariamajai paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, nebendrauti ir neieškoti ryšių su nukentėjusiąja.

Už prekybą žmonėmis baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 12 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK informacija
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *