Iš Minsko atvykęs keleivis po drabužiais slėpė pustrečio šimto pakelių cigarečių

kontrabandines cigaretes3

Traukiniu iš Minsko į Vilnių grįžęs Lietuvos pilietis ant kūno gabeno pustrečio šimto pakelių kontrabandinių cigarečių.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT)  Vilniaus rinktinės, Kenos užkardos pasieniečiai sostinės geležinkelio stotyje tikrino traukiniu Minskas – Vilnius atvykusių keleivių dokumentus. Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams ir muitininkams įtartinas pasirodė vienas jų – 55-erių Lietuvos pilietis.

Jo dokumentai buvo tvarkingi, tačiau įtarimais pasidaliję Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Kenos užkardos pasieniečiai ir muitininkai nusprendė vyrą patikrinti detaliai. Paaiškėjo, kad po viršutiniais darbužiais jis slepia kontrabandinius rūkalus. Dalis jų buvo sukišta į moteriškas pėdkelnes, kuriomis keleivis buvo apsivyniojęs liemenį. Prie kojų cigarečių pakelius jis buvo pritvirtinęs lipnia juosta.

Iš viso po drabužiais vyras taip bandė kontrabanda atgabenti 244 pakelius cigarečių „Queen“, „Portal‘‘ ir „Minsk“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Jis buvo sulaikytas ir su rūkalais perduotas muitinės pareigūnams Muitininkai  cigaretes įvertino 1873 litais ir dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai vyrui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų.

kriminalai.com

šaltinis:  Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *