Girti vairuotojai ir toliau nerimsta

Praėjusią savaitę nustatyta 11 neblaivių vairuotojų

Jau tapo įprasta, kad Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai keliuose vykdo intensyvią eismo dalyvių kontrolę, ypatingą dėmesį sutelkdami savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Kadangi, nepaisant griežtų sankcijų, keliuose vis sutinkami neblaivūs vairuotojai, būtent juos eliminuoti iš eismo, tokiu būdu užtikrinant eismo dalyvių saugumą – vienas iš pagrindinių uždavinių.

Demaskuota 11 girtų vairuotojų

Praėjusią savaitę (liepos 30 d.-rugpjūčio 5 d.). Telšių apskr. VPK prižiūrimoje teritorijoje (Telšių, Mažeikių, Kelmės ir Akmenės rajonuose) iš viso demaskuota 11 girtų vairuotojų (7 – automobilių, 2 – motorolerių, po vieną – mopedo ir dviračio). Penkių vairuotojų atžvilgiu, nustačius didesnius nei 1,50 promilės girtumus (nuo 1,69 iki 2,80 promilės), pradėti ikiteisminiai tyrimai, likę pažeidėjai atsakys administracine tvarka. Visi neblaivūs vairuotojai (išskyrus dviratininką) paskirtam laikotarpiui neteks teisės vairuoti transporto priemonių, taip pat privalės mokėti pinigines baudas.

Neblaivūs vairuotojai:

Telšių r., kelyje Žarėnai-Varniai, mopedo vairuotojui (gimęs 1968 m.) nustatytas 0,25 prom. girtumas.
Telšių r., Eigirdžių k., vairuotojui (gimęs 1964 m.) nustatytas 0,67 prom. girtumas.
Telšių r., Kirklių k., neblaiviam dviračio vairuotojui (gimęs 1967 m.) nustatytas 0,88 promilės girtumas.
Mažeikių r., Balėnų k., vairuotojui (gimęs 1959 m.) nustatytas 1,03 prom. girtumas.
Mažeikiuose, Respublikos g., vairuotojui (gimęs 1958 m.) nustatytas 1,13 prom. girtumas.
Telšių r., Žarėnuose, vairuotojui (gimęs 1987 m.) nustatytas 1,23 prom. girtumas.
Akmenės r., Papilės mstl., vairuotojui (gimęs 1954 m.) nustatytas 1,69 prom. girtumas.
Mažeikių r., Kurmaičių k., motorolerio vairuotojui (gimęs 1949 m.) nustatytas 1,78 prom. girtumas.
Kelmės r., Kakoniškės k., vairuotojui (gimęs 1960 m.) nustatytas 2,01 prom. girtumas.
Mažeikiuose, Laisvės g., vairuotojui (gimęs 1947 m.) nustatytas 2,24 prom. girtumas.
Akmenės r., Papilės sen., motorolerio vairuotojui (gimęs 1985 m.) nustatytas 2,80 prom. girtumas.

Vykdytų policinių priemonių metu

Keliuose vykdytų policinių priemonių metu, taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas leistinam važiavimo greičiui kontroliuoti, kadangi, kaip pastebima, esant palankioms važiavimo sąlygoms, dažnas nevengia viršyti nustatyto greičio. „Greitis – ypatingai svarbus veiksnys, siekiant keliuose užtikrinti eismo saugumą. Todėl kaip ir neblaivių vairuotojų kontrolei, tam skiriamas ypatingas dėmesys“, – apie leistino važiavimo greičio laikymosi svarbą kalbėjo Kelių policijos skyriaus pareigūnai. Praėjusią savaitę nustatyta 13 greičio viršijimo atvejų, iš kurių net 3 vairuotojai važiavo greitį viršydami daugiau nei 50 km/h. Toks elgesys kelia įpatingą grėsmę eismo dalyvių saugumui.

Liepos 31 d., Telšių r., Vainočių k., eismo dalyvių kontrolės metu, nustatyta ne tik KET pažeidimų, bet ir pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens (gimęs 1991 m.) vairuojamame automobilyje aptiktų galimai narkotinių medžiagų.

Liepos 30-rugpjūčio 5 dienomis, nustatyti ir kiti KET pažeidimai: transporto priemonės vairavimas ir perdavimas neturinčiam teisės vairuoti, automobilio eksploatavimas neatlikus techninės apžiūros, važiavimas nesegint saugos diržų.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ragina vairuotojus keliuose elgtis drausmingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Griežta eismo dalyvių kontrolė ir toliau intensyviai bus vykdoma, tad būdami atsakingais išvengsite eismo nelaimių bei kitų galimų nemalonumų: piniginių baudų, teisės vairuoti transporto priemones atėmimo ar net baudžiamosios atsakomybės.

 

 

 

 

kriminalai.com
šaltinis: Telšių aps. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *