Džiugina „Klaipėdos policijos“ pasiekimai miesto salės futbole

policija futbolasDar praėjusių metų lapkričio 18 d. mišri Klaipėdos policijai atstovaujanti komanda ėmė dalyvauti 2011-2012 metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėse. Primename, jog iš viso dėl uostamiesčio salės futbolo taurės pirmenybėse rungiasi 23 komandos.

Iš 7 žaistų varžybų „Klaipėdos policija“ laimėjo 6 (su „AEJC rezultatu 7:1; su „Kretinga“- 7:5; su FK „Baltai“- 8:4; su „Klaipėdos universitetu“- 5:4; su „Kruopa“- 5:3; su „Klaipėda city“- 5:4), pralaimėjo- tik vienerias (su „Titaniku“ rezultatu 7:9).Praėjus bemaž dviems mėnesiams nuo Klaipėdos salės futbolo pirmenybių pradžios, galima pasidžiaugti, kad Klaipėdos policijos pareigūnų ir už Klaipėdos policiją žaidžiančių futbolininkų komandai, sužaidusiai jau 7 varžybas savo grupėje, kolei kas turnyre sekasi puikiai. Su „Klaipėdos universiteto“ komanda policininkai jau užsitikrino vieną iš šešių pirmųjų pozicijų pirmenybių lentelėje ir greičiausiai pateks tiesiai į pusfinalį.

Rezultatyviausias „Klaipėdos policijos“ žaidėjas Aurelijus Staponka yra ir 5-asis tarp geriausių pirmenybių žaidėjų.

Savo grupėje „Klaipėdos policijai liko sužaisti dvejas varžybas: sausio 20 d. 20.30 val. „Universiteto“ salėje ji susitiks su „Klarksono- Plikių“ futbolininkais, o sausio 26 d. 21 val. „Neptūno“ salėje- su „Nautica“.

Kviečiame sirgalius, neabejingus uostamiesčio policijai, palaikyti Klaipėdos pareigūnų komandą minėtuose susitikimuose.