Aiškėja daugiau telefoninio sukčiaus aukų

Aiškėja daugiau telefoninio sukčiaus aukų

 telefoniniai sukciaiBalandžio pabaigoje, Mažeikiuose, 12 kartų teistas telefoninis sukčius, kuris apgavo 1930 m. ir 1933 m. gimusias senoles, bendros Telšių ir Šiaulių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnų operacijos metu, buvo demaskuotas ir dėl Telšiuose vykdytų tokio pat pobūdžio nusikalstamų veikų. Nustatyta, kad senoles apgavęs asmuo, iš jų išviliojo per 10 000 eurų. Dėl padarytų nusikalstamų veikų, sulaikytam įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams.

Nufilmuotas tūkstantines sumas galimai pasisavinęs telefoninis sukčius:

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjams atliekant ikiteisminius tyrimus, paaiškėjo, kad sausio pabaigoje iš įkalinimo įstaigos grįžęs įtariamasis galimai susijęs ir su ketvirtuoju plėšimu, įvykdytu balandžio 21 d., apie 12.00 val., Telšiuose, Rambyno g. Telšiškei (gimusi 1944 m.) įsileidus į butą nepažįstamą vyrą, pastarasis koridoriuje sudavė smūgius į galvos sritį, o moteriai pargriuvus, pagrobė komodoje buvusius 1100 eurų bei iš piniginės ištraukė ten rastus 40 eurų.

Neatmetama galimybė, kad šis šiauliškis yra apgavęs ir daugiau aplinkinių rajonų gyventojų. Atpažinus vaizdo kameromis užfiksuotą, į banką senolę lydintį įtariamąjį, nuo jo nukentėjusių gyventojų prašoma susisiekti su Telšių apskr. VPK pareigūnais, tel. 8 698 58377 arba paskambinti bendruoju pagalbos centro tel. 112.

kriminalai.com
šaltinis: Telšių apskrities VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *